top of page

Anna Orlikowska

Właściciel i główny projektant w pracowni 

 

Absolwentka Architektury Wnętrz Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Od wielu lat związana z branżą projektowania wnętrz. W 2014 roku założyła własną pracownię projektową pod nazwą Anna Orlikowska Architektura Wnętrz by w zgodzie z własną estetyką projektować dla najbardziej wymagających klientów.


Głównym obszarem działalności pracowni jest projektowanie wnętrz prywatnych jak i komercyjnych. Nasza pracownia znajduje się w Rybniku na Śląsku jednak od wielu lat pracujemy z klientami z całego kraju. Spore grono naszych klientów pochodzi  z małopolski.

Współpracujemy m.in. z klientami z Krakowa, Warszawy, Gliwic czy naszego rodzimego Rybnika. Realizujemy również projekty on-line dbając o cenny czas naszych klientów potrafimy prowadzić profesjonalne spotkania na platformach internetowych.


Lata doświadczeń pozwoliły nam na zgromadzenie grupy profesjonalistów          od wykonawców po dostawców, których wsparcie umożliwia tworzenie pięknych   i niepowtarzalnych wnętrz.

Dbając o komfort naszych klientów cały proces projektowy przeprowadzamy        w sposób kompleksowy, począwszy od starannie przeprowadzonego dialogu, przygotowaniu układów funkcjonalnych, wizualizacji, po rozrys techniczny, szczegółowy kosztorys oraz nadzór.


Ideą naszej pracowni jest jak najlepsza relacja z klientem, dbamy o to, aby          w trakcie współpracy nasze doświadczenie i filozofia pozwoliły zbudować jak najlepsze poczucie zaufania między nami, a klientem.


Lubimy wyzwania i różnorodność w architekturze wnętrz. Dzięki znajomości rynku, materiałów i najnowszych trendów potrafimy łączyć różne style łamiąc stereotypy czego dowodem jest nasze bogate portfolio.

Do każdego zlecenia i klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu projektujemy wnętrza  z najwyższą dbałością o ich funkcjonalność, styl i komfort.

Ania Orlikowska SESJA WIZERUNKOWA 02.2023 (6 of 19).jpg
bottom of page